آموزش بازی انفجار

روش کلی کرایتریون چیست؟ آموزش این روش موثر شرط بندی

کلی کرایتریون یکی از بهترین روش‌های بت‌زنی معروف است که توسط کاربران برای کسب برد در شرط‌بندی‌های خود بهره می‌برند. این مقاله به ارائه توضیحات جامع درباره این روش می‌پردازد تا کاربران بتوانند نتایج بهتری از طریق آن حاصل کنند. از طریق تحقیقات انجام شده، ما توانسته‌ایم توضیحات مفیدی درباره این روش را ارائه دهیم و همچنین مزایای آن را معرفی کنیم تا شما بتوانید با استفاده از این مقاله، عملکرد بهتری در شرط‌بندی‌های خود داشته باشید و به سود برسید.

ویژگی جالب این روش این است که در تمام سایت‌های شرط‌بندی معتبر مانند فاز بت، بت‌خانه، تاینی بت یا هات بت قابل استفاده است.

روش کلی کرایتریون چیست؟

روش کلی کرایتریون چیست؟

روش کلی کرایتریون یکی از کاربردی‌ترین روش‌ها برای کسب درآمد از شرط‌بندی در سایت‌های شرط‌بندی است که بیشتر افراد حرفه‌ای از آن استفاده می‌کنند. این روش مخصوصیت‌های خاصی دارد که افراد تازه‌کار نمی‌توانند به خوبی از آن بهره‌مند شوند. توصیه ما به افراد تازه‌کار این است که شرط‌های خود را با یک مبلغ ثابت انجام داده تا خسارت‌های زیادی نکنند، و همچنین افراد حرفه‌ای حتماً از این روش استفاده کنند زیرا این روش به سود قطعی خواهد انجامید.

در روش کلی کرایتریون، کاربران به این صورت عمل می‌کنند که با مبالغ متغیر زیرمجموعه‌های شرط‌ها را حساب می‌کنند یا از این روش برای مبلغ‌گذاری روی هر شرط خود استفاده می‌کنند. اصل اساسی این روش، تعیین ارزش هر شرط برای شخص است و به این ترتیب، شانس برد را محاسبه می‌کند و در نهایت مبلغ شرط را تعیین می‌کند. فرمول زیر به شما امکان می‌دهد با استفاده از مقادیر مورد نظرتان، میزان شرط مورد نظر خود را محاسبه کنید:

\[ f = \frac{b \cdot (p – q)}{b} \]

که در آن:

– \( b \) مقدار مبلغی است که می‌توانیم از یک شرط برنده شویم.

– \( p \) درصد شانسی است که ما برای ردن شرط قائل هستیم.

– \( q \) درصدی است که احتمال برد در آن وجود دارد.

– \( f \) مقدار مبلغی است که ما باید روی شرطمان بگذاریم.

توضیحات تکمیلی در مورد این روش

توضیحات تکمیلی در مورد این روش

کاربران از طریق روش کلی کرایتریون می‌توانند به‌راحتی مقدار پولی که در شرط‌بندی به دست می‌آورند را محاسبه کنند. به‌عنوان مثال، اگر فرد روی یک ضریب سه، صد هزار تومان شرط‌بندی انجام دهد، می‌تواند از طریق این محاسبات متوجه شود که آیا برنده شرط‌بندی خواهد شد یا خیر. این شخص با استفاده از فرمول‌های قبلی می‌تواند مبلغ برنده را محاسبه کند.

افراد می‌توانند ضریب خود را تعیین کرده و یک عدد را از آن کم کنند و در نهایت این روال را در سایر بازی‌ها ادامه دهند تا به نتایج مورد نظر برسند. به‌عنوان مثال ساده، اگر ضریب فرد 2.7 باشد، می‌تواند با کم کردن یک عدد از آن، مقدار 1.7 را جایگزین آن کند و همین روند را ادامه دهد. همچنین، این شخص برای تعیین ارزش شرط‌بندی خود، یک درصد را تعیین می‌کند. به‌عنوان مثال، اگر شصت درصد احتمال برد وجود داشته باشد، می‌تواند عدد 0.6 را جایگزین p قرار دهد و برای جایگزین کردن عدد p نیز عدد 0.4 را در اختیار دارد.

در صورتی که کاربران در محاسبات خود جواب منفی به دست آورند، باید توجه داشته باشند که شرط‌بندیشان ارزشی ندارد و قطعاً از این طریق به نتیجه‌ای نخواهند رسید. این روش برای به‌دست آوردن نتیجه موردنظر، نیازمند دقت و دقت در محاسبات است تا بتوان به نتایج مطلوب رسید.

مزیت های استفاده از روش کلی کرایتریون

مزیت های استفاده از روش کلی کرایتریون

روش کلی کرایتریون دارای مزایایی است که به کاربران کمک می‌کند تا به سود بهتری در بازی‌ انفجار دست یابند و نتایج مورد نظر خود را به‌راحتی به‌دست آورند. این مزایا را به شما توضیح می‌دهیم تا بتوانید با خیال آسوده از این روش استفاده کنید.

مزیت اول این است که کاربران می‌توانند با یک تیر دو نشان بزنند. یعنی هم می‌توانند مبلغ مورد نظر خود را از طریق این روش به‌دست آورند و هم متوجه می‌شوند که آیا شرط‌بندی ارزش انجام دادن دارد یا خیر.

مزیت دوم این است که کاربر از سردرگمی بیرون می‌آید و در نهایت می‌تواند مبنای مبلغ دقیق هر شرط خود را به‌راحتی به دست آورد. شما باید در استفاده از این روش به این نکته نیز توجه داشته باشید که به‌صورت خودکار متوجه می‌شوید که ارزش شرط مبلغ کم یا زیاد چگونه است و این تمام چیزی است که برای شرط‌بندی به آن احتیاج دارید و از این طریق به یکباره به نتایج خوبی خواهید رسید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا